Tweets at Kolomyia, Ivano-Frankivs'ka oblast around 30km

It searches the Pokestop Tweets of Twitter around Kolomyia, Ivano-Frankivs'ka oblast 30km.


Search Results

vandzhurakluba lubakopchuk

Він вилікував себе від самого небезпечного різновиду раку і залишив лікарів у дурнях!

2018-08-15 17:27

Настя htgjhwjior

Щаслива 🥰

Как же люди любят исчезать.
Особенно в тот момент, когда ты к ним уже привязался…

2018-08-15 15:32

Настя htgjhwjior

Щаслива 🥰

ты подарил мне лучшие мгновения,
спасибо тебе за уют.
я помню все откровения.
мой бывший лучший друг💔

2018-08-15 15:31

Настя htgjhwjior

Щаслива 🥰

знаете, что реально, черт возьми, больно? когда кто-то, кто, как ты думал, действительно заботился о тебе, даже не…

2018-08-15 15:28

Настя htgjhwjior

Щаслива 🥰

Кто верен и предан – так это собака... 🐶Породистый пёс или просто дворняга... И верят, и любят, и преданно ждут...…

2018-08-15 15:26

Настя htgjhwjior

Щаслива 🥰

Знакомство. 😊
Общение. 🥰
Любовь. 😻
Игнор. 😭
ЧС. 🖕🏻
— Отношение 21 века.🤟🏻

2018-08-15 15:21

Настя htgjhwjior

Щаслива 🥰

❤️🐻😊

2018-08-15 15:18

Настя htgjhwjior

Щаслива 🥰

- а мы просто такие,
которые даже поссорившись всегда будут вместе.…

2018-08-15 15:13

vandzhurakluba lubakopchuk

Син Стуса працював у проекті Медведчука та в журналі Рубана відео

2018-08-15 07:22

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Vlera e tregut e monedhave kriptografike bie nën 200 miliardë dollarë via @Ferizaj24

2018-08-15 04:40

auburn chaoticlla

a chaotic blend of beauty and destruction.

sinefil mualaf

2018-08-15 04:20

auburn chaoticlla

a chaotic blend of beauty and destruction.

@joezuuv kangen yha

2018-08-15 04:19

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Moti në Ferizaj – Parashikimi për 8 ditë via @Ferizaj24

2018-08-15 04:09

auburn chaoticlla

a chaotic blend of beauty and destruction.

sedih bulan ini jajan mulu hadeeeeh

2018-08-15 03:49

vandzhurakluba lubakopchuk

ΔЛікар-педіатр Євген Комаровський вважає, що на місці президента України зміг би домовитися з Володимиром Пут…

2018-08-15 03:37

auburn chaoticlla

a chaotic blend of beauty and destruction.

@Novandeeta oi

2018-08-15 02:37

Слонька MultiMrSlon

??? @ Kolomyya

2018-08-15 02:22

Іванна Шкромида i_shkromyda

Організатор арт-фестивалю Трикутник, графічний дизайнер, журналіст, подкастер

Було добре ❤

2018-08-15 02:07

Олекса Мельник CHOBUDA

письменник, журналіст, блоґер, ґеймер тощо

Звернув увагу, що майже всі фільми англійською мовою, які я можу дивитися і розуміти без перекладу, у назві мають з…

2018-08-14 22:58

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Ferizajt i konfirmohet projekti i ndërtimit të impiantit të trajtimit të ujërave të zeza via @Ferizaj24

2018-08-14 06:05

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Vëllai i Enis Bardhit ndahet me Ferizajn via @Ferizaj24

2018-08-14 06:05

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Me 300 euro dënohet burri që pasi s’iu ofrua ndihma theu xhamat e Emergjencës në Ferizaj via @Ferizaj24

2018-08-14 06:05

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Intervenohet në Ferizaj për parandalimin e vërshimeve via @Ferizaj24

2018-08-14 06:04

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Rregullohet oborri, çatia dhe disa klasë të shkollës teknike "Pjetër Bogdani"

2018-08-14 06:04

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Alma Çoçaj fiton bursë nga "Prifest"-i dhe Akademia e Filmit në Sarajevë via @Ferizaj24

2018-08-14 06:04

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Nis asfaltimi i 16 rrugicave në Greme via @Ferizaj24

2018-08-14 06:04

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Paraburgim dhe arrest për 17 persona për kontrabandë me cigare

2018-08-14 06:03

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Aliu uron të rinjtë e Ferizajt në ditën kushtuar atyre

2018-08-14 06:03

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Nisin garat në Ferizaj via @Ferizaj24

2018-08-14 06:03

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Bëhuni gati për "shiun" e meteorëve, ja çdo të ndodh në mbrëmje via @Ferizaj24

2018-08-14 06:03

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Çokollata është e shëndetshme via @Ferizaj24

2018-08-14 06:03

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Delfini del i ngrodhur dhe i dekompozuar në plazhin e Durrësit via @Ferizaj24

2018-08-14 06:02

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

ProCredit Bank shkel të drejtat e klientëve, përcakton shumën e kredisë së tyre via @Ferizaj24

2018-08-14 06:02

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Apple shqyrton idenë e përdorimit të iPhone si pasaportë via @Ferizaj24

2018-08-14 06:02

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Në mesin e të riatdhesuarve sivjet, ka edhe raste me sëmundje të rënda via @Ferizaj24

2018-08-14 06:02

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Thaçi: Kosova në prag të liberalizimit të vizave via @Ferizaj24

2018-08-14 06:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Sa litra ujë duhet konsumuar brenda ditës via @Ferizaj24

2018-08-14 06:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Mësimi mund të mos fillojë në shtator, kjo është arsyeja! via @Ferizaj24

2018-08-14 06:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Bregdeti shqiptar me diell dhe shi via @Ferizaj24

2018-08-14 06:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Kryetari Agim Aliu kthen në pronësi të Komunës 334 hektarë truall pas vendimit të Qeverisë së Republikës së Kosovës…

2018-08-14 06:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Kjo do jetë data ku do mbahet provimi për policët e rinj via @Ferizaj24

2018-08-14 06:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

I nxehti dëmton celularët, ja 5 gjërat që duhet të bëni për t’i mbrojtur via @Ferizaj24

2018-08-14 06:00

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Konfirmohet një i vdekur nga virusi i Nilit në Kosovë via @Ferizaj24

2018-08-14 06:00

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Komuna e Ferizajt favorizon 8 kompani me qindra mijëra euro, nuk jep asnjë justifikim për shkeljet ligjore…

2018-08-14 06:00

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Kur do të mbahet testi i dytë i maturës dhe sa nxënës do t’i nënshtrohen via @Ferizaj24

2018-08-14 05:59

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Foto e rrallë e një dasme në Kosovë, viti 1989 via @Ferizaj24

2018-08-14 05:59

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Kështu mund ta luftoni sëmundjen e diabetit via @Ferizaj24

2018-08-14 05:58

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Aksident me gjashtë të lënduar në Ferizaj via @Ferizaj24

2018-08-14 05:24

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Efikasiteti i gjykatave themelore në Kosovë, prinë ajo e Ferizajt via @Ferizaj24

2018-08-14 02:17

Євген Гапич hapych_evgenij

Фотокореспондент

2018-08-14 02:05

auburn chaoticlla

a chaotic blend of beauty and destruction.

me as a tutor: open your book, please ;)

me as a basic girl yang ingin dicinta: open your heart, please ;(

2018-08-14 01:52

vandzhurakluba lubakopchuk

17 сакральных буддистских мудр, которые непонятно как, но решают все проблемы через @Мужчин…

2018-08-13 14:41

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Thaçi: Kosova në prag të liberalizimit të vizave via @Ferizaj24

2018-08-13 02:43

Василий Данилюк kapodastr1

Мне понравилось видео "Midnight Express - Nuno Bettencourt" ( на @YouTube.

2018-08-13 02:10

Roman Pastushak namorovychok

Шотоетонето!?

2018-08-13 01:53

auburn chaoticlla

a chaotic blend of beauty and destruction.

@bayhrmwn bayangno perasaanku ndelok nang hp

2018-08-13 01:17

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

ProCredit Bank shkel të drejtat e klientëve, përcakton shumën e kredisë së tyre via @Ferizaj24

2018-08-13 01:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Apple shqyrton idenë e përdorimit të iPhone si pasaportë via @Ferizaj24

2018-08-13 01:01

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Çokollata është e shëndetshme via @Ferizaj24

2018-08-13 00:17

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Bëhuni gati për "shiun" e meteorëve, ja çdo të ndodh në mbrëmje via @Ferizaj24

2018-08-13 00:14

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

E pabesueshme: Kosovari mban në shpinë 20 thasë me çimento via @Ferizaj24

2018-08-13 00:12

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Mërgimtarët po presin 6 orë në kufi via @Ferizaj24

2018-08-13 00:12

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Prindër kujdes, kjo lojë e re po rrezikon fëmijët via @Ferizaj24

2018-08-13 00:11

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Ferizajt i konfirmohet projekti i ndërtimit të impiantit të trajtimit të ujërave të zeza via @Ferizaj24

2018-08-13 00:11

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Vëllai i Enis Bardhit ndahet me Ferizajn via @Ferizaj24

2018-08-13 00:11

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Me 300 euro dënohet burri që pasi s’iu ofrua ndihma theu xhamat e Emergjencës në Ferizaj via @Ferizaj24

2018-08-13 00:11

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Intervenohet në Ferizaj për parandalimin e vërshimeve via @Ferizaj24

2018-08-13 00:10

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Rregullohet oborri, çatia dhe disa klasë të shkollës teknike "Pjetër Bogdani"

2018-08-13 00:10

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Alma Çoçaj fiton bursë nga "Prifest"-i dhe Akademia e Filmit në Sarajevë via @Ferizaj24

2018-08-13 00:10

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Nis asfaltimi i 16 rrugicave në Greme via @Ferizaj24

2018-08-13 00:07

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Paraburgim dhe arrest për 17 persona për kontrabandë me cigare

2018-08-13 00:07

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Aliu uron të rinjtë e Ferizajt në ditën kushtuar atyre

2018-08-13 00:06

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Nisin garat në Ferizaj via @Ferizaj24

2018-08-13 00:06

Lajme nga Ferizaj ferizaj24

Të gjitha lajmet e fundit rreth Ferizajit i gjeni në #Ferizaj24.

Moti në Ferizaj – Parashikimi për 8 ditë via @Ferizaj24

2018-08-13 00:05

vandzhurakluba lubakopchuk

"Українське село" визнали одним з найпривабливіших районів США через @YouTube

2018-08-12 22:16

Василий Данилюк kapodastr1

Мне понравилось видео "Camper Fredy | ROOMTOUR | Mercedes 310D 4x4" ( на @YouTube.

2018-08-12 21:38

Василий Данилюк kapodastr1

Мне понравилось видео "Ramoons: MB 310D 4x4 Allrad Vorstellung" ( на @YouTube.

2018-08-12 21:37

Василий Данилюк kapodastr1

Мне понравилось видео "GYPSY JAZZ - HOT CLUB DU NAX - Joseph Joseph - ジプシージャズ"

2018-08-12 21:36

Василий Данилюк kapodastr1

Мне понравилось видео "Somebody That I Used To Know - Mike Dawes - Live At Cedars Hall" (

2018-08-12 21:17

Станіслав Михайлюк VeloKosiv

Головною метою проекту «ВелоКосів» є популяризація велосипедних поїздок горами та населеними пунктами Косівщини серед українських та іноземних туристів.

I liked a @YouTube video ПОСЛЕДНИЙ ВЫПУСК: Серёжа и микрофон в 4К #28

2018-08-12 21:08

Roman Pastushak namorovychok

@sunny_whale Коломия

2018-08-12 08:28

Укро_фашист ) ukro_fasc

Патріотично-депресивна істота. Люблю спрот, Кафку і Камю. Твічу про спорт, політику і різну хрєнь. #УкрТві

Крутий штрафний. (Kolomyya):

2018-08-12 01:40

Укро_фашист ) ukro_fasc

Патріотично-депресивна істота. Люблю спрот, Кафку і Камю. Твічу про спорт, політику і різну хрєнь. #УкрТві

Перша перемога вдома. ) (Kolomyya):

2018-08-12 01:34

vandzhurakluba lubakopchuk

Медведчук був агентом КДБ і мав клікуху “Соколовський”. Коротко 10 фактів із життя Медведчука через @bbcccnn

2018-08-11 20:04

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Николай Валуев:
- Боялся ли я когда-нибудь? Да, было один раз. Взглянул как-то раз в зеркало с похмелья.

2018-08-11 18:23

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

В наше время настоящая девушка должна не только хорошо готовить, но и хорошо фотографировать то, что приготовила.

2018-08-11 18:23

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Беременная Маша неожиданно начала рожать около караоке и набрала 98 баллов.

2018-08-11 18:23

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Жизнь как супермаркет, бери что хочешь, но не забывай касса - впереди. За всё придётся платить

2018-08-11 18:23

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Вчера население Лихтенштейна заболел.

2018-08-11 18:22

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Когда берёте котёнка, учтите, что хорошенький маленький пушистый комочек - это, максимум, на полгода. А дальше наглая зажратая морда.

2018-08-11 18:22

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Ворота с элементами ковки в Екатеринбурге

2018-08-11 18:21

Олег Грицьків 1life1effect

бути а не мати , пізнавати , а не володіти .

Новоскі такі 😎

2018-08-11 17:36

Євген Гапич hapych_evgenij

Фотокореспондент

Юрій Тимошенко, твої пси переступили межу дозволеного. Називати мене та мою дружину сепаратистами, - це вже занадто…

2018-08-11 17:02

Іван Мочернюк ivanmotschernjy

Музикант,викладач по класу цимбалів

@ImDeggett Поїхав

2018-08-11 13:40

auburn chaoticlla

a chaotic blend of beauty and destruction.

i sing myself a quiet lullaby

2018-08-11 04:12

vandzhurakluba lubakopchuk

За чай або сік в Буковелі доведеться викласти більше 150 грн. Решта цін вражають – АКЦЕНТ

2018-08-10 22:45

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Сынок, сходи в магазин за хлебом.
- А волшебное слово?
- Сдача твоя.

2018-08-10 21:44

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Кем ты хочешь стать, когда выпьешь?

2018-08-10 21:44

Ирина Котова IrishkaNevskaya

Женская логика: Подонок... мерзавец.. твaрь... ВЕРНИСЬ!!!

Не важно, какой длины у вас линия жизни. Важно, чтоб она через задницу не проходила.

2018-08-10 21:44